Witaj w raju

Bioróżnorodność

To tutaj jedyna zasada

Od pszczół wszystko się u nas zaczęło.

Te małe, magiczne, boskie stworzenia podbiły nasze serca i otworzyły nam oczy. To dzięki nim patrzymy dziś na kwiaty mniszka czy dziewanny nie jak na chwasty, ale botaniczne cuda natury.

Na 3 ha ziemi pod Warszawą tworzymy dla nich roślinny raj. Pełen dzikich kwiatów, drzew, krzewów i ziół.

Z dziuplami, kłodami i małymi zakamarkami w ogrodzie, aby każda pszczoła, a jest ich w Polsce ponad 470 gatunków, mogła się u nas poczuć jak w domu.

Wolne pszczoły

Cały miód zostaje dla pszczół

- bee free skincare -

Jak pomagamy pszczołom? Zapewniając im zdrowe i pełne brzuszki, pełne złotego nektaru kwiatowego. Siejąc łąkę i miododajne rośliny. I zostawiając je w spokoju 🙂

Kupując robione przez nas roślinne, wegańskie esencje z łąk i lasów, wspierasz ten dziki raj i przyczyniasz się do zwiększania jego bioróżnorodności. I tworzenia kolejnych takich kwitnących oaz w przyszłości.

Dlaczego warto nas wybrać?

Wspierasz bioróżnorodność

Promujemy organiczne składniki z farm bez pestycydów przyjaznych dzikim zapylaczom i sami też, dzięki Tobie, rozwijamy roślinny raj dla zapylaczy.

Cały miód zostaje dla pszczół

Nasze kosmetyki są w pełni roślinne i wegańskie, bez sztucznych konserwantów, zapachów czy barwników. Z myślą o wolnym i dzikim życiu pszczół i naszej skóry.

Ekstrakty z dzikich kwiatów

Sami macerujemy na słońcu kwiaty dziewanny czy mniszka, by ich cudowne moce żywiły nie tylko pszczoły, ale też naszą skórę i nasze boskie ciała.

Koszyk
Waluta
EUR Euro